HĽADÁTE NOVÝ SKLAD?

63
Výsledky
4 kiválasztva
- m2
- €/m2

Nemáte čas kontaktovať sklady jeden po druhom?

Ponuka skladov

P3 Bratislava Airport offers 89,000 m2 of ongoing development opportunities in two warehouse/office buildings, plus one stand-alone office building. Located on the planned city cir...

Rada expertov

Prihláste sa k odberu našeho newsletteru

Warehouse Market

skladinfo.sk

ALEXANDRU CRISTEA

Napíšte nám!

Český trh priemyselných nehnuteľností prekročil hranicu 8 miliónov metrov štvorcových

V Českej republike vzrástol objem moderných priemyselných priestorov určených na prenájom o 124 800 metrov štvorcových (medziročne o 30%). Celková ponuka skladových a výrobných priestorov dosiahla 8,09 milióna metrov štvorcových. Podľa najnovšej správy spoločnosti Savills, popredného globálneho poradca v oblasti komerčných nehnuteľností, je iba v Prahe postavené 3,02 milióna metrov štvorcových.

Čítajte viac »

Prvý stredoeurópsky výrobný závod Savera Components bude v Ostrave, priestory zabezpečila Colliers International

Tím priemyselných nehnuteľností Colliers International úspešne realizoval transakciu dlhodobého prenájmu 5 000 metrov štvorcových vo špekulatívne budove O20 v CTParku Ostrava pre spoločnosť Savera Components CZ, novú českú pobočku španielskeho výrobcu súčiastok do výťahov Savera Group.

Čítajte viac »

Eurofrost postavil v Uzice novú chladiareň. Robí z neho dvojku na trhu.

Skladovacie mraziarenské kapacity českobudejovickej spoločnosti Eurofrost sa rozšírili o ďalších 4500 metrov štvorcových v novej chladiarenský sklad, ktorú firma postavila v Uzice na severnom okraji Prahy.

Čítajte viac »

Servisné spoločnosti na trhu so skladmi

Spoločnosti, ktoré Vám pomôžu nájsť vybavenie na prevádzkovanie Vašeho skladu