Spaceflow vylepšuje skúsenosti a zážitky nájomcov tejto budovy prostredníctvom niekoľkých pozoruhodných prípadov použitia:

MANPOWER

Spaceflow predstavil špecializovanú službu zapojenie komunity, ktorá má pomôcť zamestnancom THE ICON plánovať udalosti a vykonávať prebiehajúcej kampane pre vytváranie obsahu. Toto je multiplikátor síl pre zamestnancov Allianz, pretože im umožňuje spoľahlivo ponúknuť vysoko kvalitné programové prežitky bez vynaloženia väčšieho úsilia.

"Aktívny prístup k ľuďom pri spustení aplikácie bol veľmi dynamický a dobre pripravený. To sa okamžite prejavilo v počte užívateľov, čo vyústilo v úspešný štart. "

Markus Jancik - property management

Markus Jančík, Správa nehnuteľností, THE ICON Vienna, Arealis

PRÍKLAD ČINNOSTI SPOLOČENSTVA V OBLASTI ZAPOJENIE

Zábavná aktivita v neistých časoch! Rúška sa stali veľkou súčasťou nášho každodenného života. Preto náš komunitný tím usporiadal súťaž o stavebné komunitu vo THE ICON Vienna, aby predviedol ich najkreatívnejšie rúška.

DATA

Platforma Spaceflow komunikuje s miestnymi technologickými nástrojmi THE ICON, aby ponúkla manažérom lepší prístup k dátam prostredníctvom API, aby odhalila plný rozsah potrieb nájomcov.

 

 

INTEGRÁCIA

Allianz využíva integráciu senzorov vo svojej jedálni, takže obyvatelia môžu kontrolovať kapacitu v reálnom čase zo svojho mobilu. Môžu tak skontrolovať, kedy je dobrý nápad ju navštíviť a kedy je lepšie počkať, nielen pre pohodlie, ale aj ako preventívne opatrenie v časoch COVID-19.

Ako jeden z plánovaných prípadov použitia budú mať obyvatelia THE ICON prístup k systémom budov, ako sú senzory a výťahy, prostredníctvom aplikácie Spaceflow. To pomôže vedúcim kancelárie nájomných spoločností THE ICON ľahko poskytnúť vysoko kvalitný zážitok pre svojich zamestnancov.

BRANDING

Spaceflow posilnil značku THE ICON vytvorením pôsobivého digitálneho zážitku, ktorý posilnil značku, snímky a správy Allianz.

HLAVNÉ VLASTNOSTI

V prvých hodinách spustenia sa zaregistrovalo 200 UŽÍVATEĽOV.

66% MAU preukazuje skvelé prijatie aj vo veľmi veľkej komunite.

100% Tenant na palube od spustenia.

21 420 ZOBRAZENIE OBRAZOVKY do jedného týždňa od spustenia.

"Spoznali sme rad aplikácií pre" skúsenosti a zážitky nájomcov "a budovy, ktoré sú v podstate obsahovo na rovnakej úrovni. V spoločnosti Spaceflow však veríme, že sme našli najlepšie použiteľnosť a užívateľské rozhranie. Aplikácia je rýchla, intuitívna a zrozumiteľná. Druhým dôležitým bodom je, že manažéri komunity Spaceflow pomáhajú hneď od začiatku vysvetľovať pridanú hodnotu pre nájomcu, priebežne zverejňujú obsah, organizujú akcie a vždy hľadajú nové možných partnerov.

Naším hlavným cieľom je udržiavať priamy kontakt so zamestnancami našich nájomcov a poskytovať im informácie o budove. Po druhé je veľmi dôležité, aby sme mali k dispozícii platformu, do ktorej môžeme integrovať všetky rôzne digitálne riešenia, ktoré dnes v našej budove existujú, napr. Bezkľúčový vstup, rezervácie zasadacie miestnosti, platba za služby concierge a tak ďalej.

Sme veľmi spokojní so spoluprácou so spoločnosťou Spaceflow. "

Jerome Schaefer

Jérôme Schaefer, Správa nehnuteľností pre severnú a strednú Európu, Allianz

Zdroj: // Spaceflow