SALTO Keys ako služba je kľúčom k flexibilný a dôveryhodné cloudové kontrole prístupu pre podniky, vrátane spoločných pracovných priestorov, spoločných budov, účelového ubytovanie študentov, maloobchodu a mnohých ďalších. SALTO KS umožňuje majiteľom a prevádzkovateľom budov riadiť prístup k ich miestam a poskytovať prístup zákazníkom, členom, dodávateľom alebo zamestnancom na cestách, čo nevyžaduje inštaláciu softvéru ani dodatočné náklady na plne osadený elektronický produkt. S niekoľkými spôsobmi otvárania, vrátane mobilného kľúče a prehľadu udalostí v reálnom čase, prináša SALTO KS flexibilitu i bezpečnosť.

Pri príležitosti zahájenia integrácie SALTO KS sme sa opýtali Arny Halldórsdóttir, marketingové zástupca SALTO KS na aktuálne výzvy.

Ako sa váš produkt mení v súčasnej situácii?

Udalosti posledných niekoľkých mesiacov boli pre všetky náročné a vplyvné a SALTO KS nie je výnimkou. Aj keď sa náš produkt možno nezmenil, záujem o konkrétne funkcie určite existuje. Je to preto, že mnoho funkcií SALTO KS možné efektívne využiť, pokiaľ ide o zníženie šírenia COVID-19.

SALTO KS umožňuje monitorovanie udalostí alebo otváranie dverí, čo je veľmi užitočné, pokiaľ ide o minimalizáciu rizika šírenia vírusu. Výhoda, ktorú prináša, je dvojaký. Po prvé, monitorovanie udalostí umožňuje správcom sledovať počet osôb na meter štvorcový v priestore, riadiť tok ľudí a obmedzovať prístup pri dosiahnutí bezpečnostného limitu. Po druhé, presne vedieť, kto sa v určitom priestore nachádzal, umožňuje správcom v prípade infekcie kontaktovať ľudí, ktorí boli v rovnakej miestnosti ako infikovaná osoba.

Pre zdieľanej obytné priestory môže SALTO KS automatizovať procesy odbavenie a odhlásenie a obmedziť zbytočné ľudskej interakcie. To možno dosiahnuť výberom konkrétneho časového rámca pre užívateľov alebo jednoduchým zablokovaním jeho prístupu po dokončení pobytu. Výber konkrétnych časových rámcov pre zamestnancov tiež ponúka vedúcim pracovníkom možnosť vytvárať rozložené pracovné plány, čo prispieva k bezpečnosti zamestnancov.

COVID-19 zvýšil povedomie o dôležitosti hygieny na verejných miestach, najmä pokiaľ ide o povrchové oblasti. Inteligentné zámky SALTO sú už takmer desať rokov vybavené antimikrobiálne technológiou BioCote, ktorá znižuje široké spektrum mikróbov až o 99,9%. Kombinácia tejto technológie sa štandardnými hygienickými postupmi významne znižuje riziko kontaminácie.

Zdroj: // Spaceflow