Nová hala so svetelnou výškou 12 m a servisným zázemím do hĺbky 50 metrov bola navrhnutá tak, aby dosahovala maximálnu prevádzkovú efektívnosť. Disponuje certifikátom BREEAM na úrovni „very good“. Poskytuje pohodlné pracovné prostredie s atraktívnym vybavením, ktoré pomôže pritiahnuť a udržať zamestnancov v lokalite známej svojím potenciálom kvalifikovaných pracovných síl.

Mountpark Sereď, významný distribučný uzol západného Slovenska, je strategicky umiestnený v pomyselnom trojuholníku výrobných závodov skupiny PSA Slovakia, Jaguar Land Rover Slovakia a Samsung Electronics. S prístupom k medzinárodnej diaľničnej sieti prostredníctvom rýchlostnej cesty R1 (E58) a diaľnice D1 (E75) ponúka rýchle spojenie nielen do hlavných obchodných centier Slovenska, ale aj do Českej republiky, Maďarska, Rakúska a na Balkán.

„Sereď je pre logistický sektor významnou lokalitou. Investovali sme do nej, pretože sme presvedčení, že našim zákazníkom na trhu strednej Európy ponúka tie najlepšie príležitosti,” povedal Mario Sander, Managing Director pre strednú Európu v spoločnosti Mountpark. „Ponukou špičkových priestorov a lokalitou s vysokým potenciálom kvalifikovanej pracovnej sily vzbudzuje nová budova už teraz vysoký záujem.“

Zdroj:// Systémy logistiky