Devínska Nová Ves Logistics Park

Mapa
Street view
Otvoriť Street View
Bratislava, Jána Jonáša, Bratislava, Bratislava Region, Slovakia

Voľné skladové priestory:

31.000 m2

Údaje o priestore
Kategória skladu: Sklady kategórie A
Status budovy: Existujúci
Oblasť v rekonštrukcii : 36.000  m2
Celkové skladové priestory: 97.000 m2
Voľné skladové priestory: 31.000 m2
Miera obsadenosti: 68%
Parkovisko
Typ parkoviska Priestory Poplatok za parkovanie
Doplnkové informácie
Rok výstavby: 1. decembra 2008
Nájomníci:
McSyncro Bratislava, s. r. o., Hella Innenleuchten-Systeme Bratislava, s. r. o., CWS-Boco Service Center Slovensko, s. r. o., Garay Slovakia, s. r. o., Magna Cosma Europe Slomatec, s. r. o., Schnellecke Slovakia, s. r. o.
Služby Danube Facility, s r o poskytuje komplexnú správu majetku a technického parku pre vlastníka a jednotlivých klientov vykonávajúci svoju produkciu v týchto halách, že okrem zmluvných služieb, ponúka individuálny prístup ku klientom, rovnako ako majiteľ. Riadime cca. 60.000 m2 prenajatej plochy, 31.000 m2 spevnených plôch, 36.000 m2 trávnika a ďalších oblastí, ktoré sú v súčasnej dobe k dispozícii pre budúcu výstavbu. Všetky sály sú vybavené kamerovým systémom, UPS a systémov MaR, zvýšenie úrovne klientov a predovšetkým bezpečnosť. Pretože väčšina klientov sú na termíne s VW a meškania sú neprijateľné, musíme nutne poskytovať požadované služby okamžite. Naši zamestnanci - údržba techniky pracujúci priamo v logistickom parku, sú schopní predvídať požiadavky našich klientov na základe predchádzajúcich skúseností, a tak môžeme zvýšiť úroveň pozitívne zlepšovanie našich služieb.
Výrobný závod VW na Slovenskom v Devínska Nová Ves, Bratislava bol povinný vytvoriť efektívnejší logistiku dodávateľského centrum na západnom okraji Bratislavy, ktorá by pomohla k rýchlejšiemu vývoju a pokroku, najmä jeho umiestnenie v jeho bezprostrednej blízkosti. Toto logistické centrum bol prvým projektom spoločnosti J & T Real Estate,. s, na trhu sa skladovacie zariadenie vznikla na mieste bývalej tehelne rastlina, ktorá susedila komplex VW. Táto stránka bola ideálna vďaka svojej polohe a možnostiach ponúkaných jednotlivým spoločnostiam v úzkej spolupráci s VW Slovakia, a ich činnosť je založená na včasné dodávky, včasnosť je rozhodujúci. V parku s rozlohou takmer 20 ha a ponúka neporovnateľný podmienky pre subdodávateľské firmy vďaka železničného spojenia a diaľnice D2.

Názov budovy: DC1

Skladový priestor

Celkové priestory: 49141 m2
Voľné priestory: 49141 m2

Kancelársky priestor

Rýchla žiadosť

Požiadajte o ponuku z vybraných skladov. Kliknite na ikonku pre pridanie viacerých skladov.

Vybrané sklady:
Nemáte vybrané žiadne sklady.
(m2) (m2)

Filter skladov

Nájomné (€ /m2/mesiac)

-

Rozloha skladu (m2)

-

Cena pracovného miesta (db)

-

Počet pracovných staníc

Doporučené sklady