Rýchla žiadosť

Požiadajte o ponuku z vybraných skladov. Kliknite na ikonku pre pridanie viacerých skladov.

Vybrané sklady:
Nemáte vybrané žiadne sklady.
(m2) (m2)

Filter skladov

Nájomné (€ /m2/mesiac)

-

Rozloha skladu (m2)

-

Cena pracovného miesta (db)

-

Počet pracovných staníc

CODOGNOTTO Slovensko s.r.o.

CODOGNOTTO Slovensko s.r.o.

Webová adresa:  www.codognotto.eu/slovensko

Telefónne číslo:  +42 131 789 2178 

Codognotto Group zabezpečuje integrované služby logistického riadeniacestnej prepravy a námornej/leteckej prepravy pre popredné spoločnosti na celom svete.

 

Z talianskej rodinnej prepravnej firmy sme sa transformovali na celosvetového dodávateľa externých logistických služieb s takmer 2 000 vozidlami a pôsobením na území EÚ, SAE, Indie a Singapuru.

Chceme zvýšiť efektívnosť procesu prepravy, a tým pádom aj konkurencieschopnosť Vášho podnikania. Pri poskytovaní prevádzkovej podpory používame najnovšie metódy na skrátenie dodacích lehôt a zjednodušenie celého procesu. Naši konzultanti sa snažia optimalizovať každú úroveň výrobného reťazca, pričom hľadajú spôsoby jeho zefektívnenia a inovovania tam, kde je to potrebné a  vhodné. To nám umožňuje rýchlo a prakticky reagovať na vznikajúce výzvy.

Usilujeme sa o komplexnú spoluprácu s našimi zákazníkmi. Všetkým našim klientom zabezpečíme každodenný kontakt s osobným agentom pôsobiacim v ich lokalite – s niekým, kto rozumie ich potrebám inštinktívnejšie, než iba niekto vo vzdialenej kancelárii.